>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Prezenty

Prezenty

Dla wszystkich Państwa, członków i sympatyków społeczności akademickiej Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki (dawniej Mila College) i Waszych bliskich życzenia pogodnych, ciepłych i pełnych magii Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego 2011 roku.

Coś dla naszych milusińskich.

W tym roku odwiedził naszą Uczelnię znany telewizyjny komentator muzyczny Hirek Wrona. Tym razem nie opowiadał o muzyce, ale o tym jak informatycy nie zawsze szanują siebie samych i swoją pracę.

Doczekaliśmy się elektronicznej wersji naszych zeszytów naukowych, miejsca publikacji artykułów przez naszych wykładowców, studentów oraz zaproszonych gości. Zapraszamy do rejestracji i lektury archiwalnych i aktualnego zeszytu naukowego na stronie.

Od wielu lat Uczenia współpracuje z niezwykle utalentowanymi artystami Marcinem Wicha i Tomkiem Fryczem. To ich autorstwa jest logo WWSI, logo Polskiej Wszechnicy Informatycznej oraz logotypy projektu informatyka plus. Poniżej przedstawiamy trzy okolicznościowe grafiki świąteczno-noworoczne oraz link do ciekawego blogu o projektowaniu również autorstwa tej pary

Oczywiście nie ma Świąt Bożego Narodzenia bez kolęd …. Kolęda na płycie jest zapisem niezwykle klimatycznego, a zarazem pełnego energii koncertu, który odbył się 9 grudnia 2008 r. w przeuroczym, zabytkowym kościółku pod wezwaniem Matki Boskiej Bolesnej w Mariańskim Porzeczu.

Ostatni prezent, najmilszy dla nas wszystkich to opinie sześciu roczników naszych absolwentów o Uczelni.

Dziękujemy.