>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Premia 683 356,8 złotych

Premia 683 356,8 złotych

2018-08-29 14:08:02

za ukończenie studiów magisterskich z informatyki w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki

Według najnowszego rankingu Ekonomicznych Losów Absolwentów (http://ela.nauka.gov.pl/) absolwenci studiów magisterskich Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki znaleźli się na 15 miejscu w Polsce pod względem wysokości wynagrodzeń wśród absolwentów wszystkich kierunków studiów magisterskich i na 12 miejscu wśród absolwentów kierunku informatyka. Absolwenci studiów magisterskich kierunku informatyka w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki uzyskają w swoim życiu zawodowym premię w wysokości 683 356,8 zł z tytułu ukończenia studiów magisterskich WWSI. Premia ta jest różnicą pomiędzy wysokością wynagrodzenia po ukończeniu studiów I stopnia -inżynierskich (5610,31) a wysokością wynagrodzenia po ukończeniu studiów magisterskich (7033,97) w okresie 40 lat pracy zawodowej. Warto przypomnieć, że koszt 2 letnich studiów magisterskich w WWSI to równowartość 17 400 złotych co stanowi 2 % premii uzyskanej w wyniku ukończenia studiów magisterskich. Tak więc studia magisterskie na kierunku Informatyka w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki to jedna z najlepszych pod względem finansowym inwestycji w dodatku przynosząca z upływem czasu coraz większe gwarantowane przychody. Ukończenie studiów magisterskich jest gwarancją zatrudnienia i gwarancją stałego wzrostu dochodów, wyższych w stosunku do dochodów osób z dyplomem ukończenia studiów I stopnia.

Przypominamy, że studia magisterskie na kierunku Informatyka w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki są przygotowane dla osób, które ukończyły studia I stopnia (licencjackie lub inżynierskie) i chcą podnieść swoje kwalifikacje informatyczne, lub przekwalifikować się, potwierdzając to dyplomem ukończenia studiów II stopnia i uzyskaniem tytułu magistra Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki. Studia są adresowane do: (1) absolwentów kierunku informatyka studiów I stopnia, (2) absolwentów innych niż informatyka kierunków studiów o profilu informatycznym lub technicznym I stopnia, którzy chcą przekwalifikować się w kierunku informatyki (np. absolwentów kierunku elektronika, budownictwo, elektryka etc.) (3) absolwentów innych niż informatyka kierunków studiów o profilu nietechnicznym (np. ekonomia), którzy chcą przekwalifikować się w kierunku informatyki.

Zainwestuj w siebie! Uzyskaj premię w wysokości 683 356,8 złotych!