>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Pierwszy etap rekrutacji zakończony

Pierwszy etap rekrutacji zakończony

2011-08-03 14:12:59

Uprzejmie informujemy, ze zakończyliśmy pierwszy etap rekrutacji do Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki. Do końca lipca br. deklarację podjęcia studiów w naszej Uczelni złożyły ogółem 464 osoby, w tym 266 osób na studia I stopnia (inżynierskie), 46 osób na studia II stopnia (magisterskie) oraz 152 osoby na studia podyplomowe.

Na studia dzienne wpłynęło ogółem 98 deklaracji, a na studia zaoczne 366 deklaracji. Deklaracje na studia magisterskie wpłynęły od absolwentów następujących Uczelni:

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie
Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach
Politechnika Krakowska
Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Kochanowskiego w Kielcach
Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Warszawie
Politechnika Warszawska
Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku
Wyższa Szkoła Biznesu w Radomiu
Wojskowa Akademia Techniczna
Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych
Szkoła Wyższa Przymierza Rodzin w Warszawie
Uczelnia Warszawska
Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki

Przypominamy, ze rekrutacja na studia w Warszawskiej Wyższej Szkole trwa do 17 września br..

Godziny pracy Biura Rekrutacji w terminie do 17 września 2011 roku:

Poniedziałek 12:00 - 19:00
Wtorek 10:30 - 15:30
Środa 10:30 - 15:30
Czwartek 12:00 - 19:00
Piątek 9:00 - 15:00
(27.08.2011)
9:00 - 15:00

Wszystkim Państwu, którzy zadeklarowali podjęcie studiów w naszej Uczelni dziękujemy.

Zapraszamy na studia do Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki - jedynej specjalistycznej Uczelni informatycznej w Polsce. W nowym roku akademickim zapraszamy wszystkich studentów do skorzystania z oferty bezpłatnych szkoleń w ramach projektu CoRe IT program oraz IT Akademia.