>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Ostatni dzień zbiórki na sztandar Uczelni

Ostatni dzień zbiórki na sztandar Uczelni

2009-09-29 11:56:59

Szanowni Studenci, Absolwenci, Pracownicy, Przyjaciele

Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki (dawniej Mila College),

Za dwa dni bezpowrotnie zamyka się jedyna w swoim rodzaju możliwość wyrażenia przez Was sympatii, jaką w naszym odczuciu większość z Was darzy Uczelnię, Uczelnię, która jest dla studentów miejscem zdobywania pierwszych kwalifikacji zawodowych w informatyce, dla absolwentów wspomnieniem o czasach, w których otrzymaliście dyplom inżyniera informatyka, zaś dla pracowników miejscem realizacji swoich planów zawodowych.
Przypominamy, że w środę 30 września o godz. 24.oo konto utworzone w celu zbiórki środków na zakup sztandaru zostanie z godnie z decyzją Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji definitywnie zamknięte. Tym samym zakończy się również zbiórka.
Poprzez zorganizowanie akcji w takiej właśnie formie - w formie zbiórki publicznej, chcieliśmy, aby sztandar był darem od wszystkich członków społeczności akademickiej WWSI - studentów, absolwentów, pracowników i przyjaciół Szkoły, aby każdy z Was mógł mieć szansę na poczucie, że jest w części jego fundatorem. Cała społeczność akademicka, tak jak ją rozumiemy, to dzisiaj ponad 1000 studentów, 1600 absolwentów, około 100 pracowników dydaktyczno-naukowych i administracyjnych oraz nieznana liczba sympatyków (jeszcze z czasów Mila College), razem ponad 2000 osób. Chcielibyśmy, aby w internetowej księdze fundatorów sztandaru znalazło się jak najwięcej osób, aby sztandar był darem od większości członków naszej społeczności.
Raz jeszcze powtarzamy, nie ważne czy jest to 5, 10 czy 20 zł, liczy się udział w zbiórce. Jeden z fundatorów napisał „Wpłaciłem niewielką sumę, ale sam mam niewiele do końca miesiąca :)) załączam zgodę na umieszczenie moich danych na stronie”. Ważny jest dla nas gest i to, że chcecie czuć się częścią społeczności akademickiej Uczelni, że jesteście gotowi potwierdzić to dokonaniem choćby symbolicznej wpłaty. Podkreślamy raz jeszcze: w księdze fundatorów za Waszą zgodą znajdzie się wyłącznie imię i nazwisko. Żadnych informacji o wielkości wpłaconej kwoty nie będzie. Księga Fundatorów Sztandaru Uczelni pozostanie na zawsze dowodem na to, że Wasza Alma Mater może na Was liczyć, że naprawdę ważna sprawa jest w stanie zmobilizować większość z Państwa, że czujecie się członkami społeczności Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki (dawniej Mila College).
Bardzo dziękujemy Tym wszystkim, którzy już odpowiedzieli pozytywnie na naszą prośbę. Po raz ostatni prosimy i zachęcamy pozostałych o przyłączenie się do grona fundatorów Sztandaru Uczelni. Informacje o zbiórce znajdują się na stronie: http://www.sztandar.wwsi.edu.pl/

Społeczny Komitet do Przeprowadzenia Zbiórki Publicznej
na sfinansowanie uczelnianego sztandaru