>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Opracowanie modułów dydaktycznych oraz scenariuszy lekcji dla szkół ponadgimnazjalnych

2013-07-19 13:15:07

Szanowni Państwo,

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki ogłasza konkurs na opracowanie 12 modułów dydaktycznych z fizyki oraz 12 interdyscyplinarnych scenariuszy do przedmiotu realizowanego na lekcji informatyki dla szkół ponadgimnazjalnych (IV etap kształcenia) stanowiących obudowę do opracowanego już programu nauczania do przedmiotu fizyki w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej pod nazwą: „Wirtualne Laboratoria Fizyczną metodą nauczania”.

Do współpracy zapraszamy przede wszystkim nauczycieli fizyki a ze  względu na aspekt interdyscyplinarności do współpracy zapraszamy również nauczycieli informatyki.

Na "obudowę" będą się składały: treści dydaktyczne dedykowane poszczególnym działom fizyki, scenariusze lekcji, zadania z rozwiązaniami, scenariusze interdyscyplinarnych projektów do zrealizowania przez uczniów, wykłady zarejestrowane w postaci filmów video, materiały ilustracyjne takie jak animacje, filmy flash, grafiki, inne. Materiały te zostaną opracowane w formie e-booka i udostępnione za pośrednictwem Internetu.

Program wraz z obudową zostanie pilotażowo wdrożony w 20 liceach na terenie 5 województw objętych wsparciem w ramach projektu.

W załączeniu dokumentacja konkursowa zawierająca szczegóły zamówienia.

W przypadku pytań proszę o kontakt na adres e-mail: alysakowska@wwsi.edu.pl

Treść zapytania ofertowego w załączeniu

Wyjaśnienia z datą 06.08.2013 r.

Szanowni Państwo,