>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Nominacja WWSI w konkursie „Lider Informatyki 2010”

Nominacja WWSI w konkursie „Lider Informatyki 2010”

2010-08-26 17:12:15

W maju br. Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki przystąpiła do udziału w konkursie „Lider Informatyki 2010” organizowanego przez redakcję magazynu managerów i informatyków Computerworld. „Konkurs Lider Informatyki wyłania przedsiębiorstwa i instytucje odnoszące sukcesy w dziedzinie informatyzacji. Organizowany od 14 lat przez redakcję Computerworld jest najbardziej prestiżowym przedsięwzięciem tego typu w Polsce. Formuła konkursu ewoluuje, tak jak zmienia się współczesna informatyka i jej rola w zarządzaniu. Redakcja Computerworld dokłada starań, aby każda kolejna edycja najpełniej odzwierciedlała aktualny wpływ IT na działalność biznesową przedsiębiorstw i na usprawnienie działania instytucji publicznych”.

Miło nam poinformować Państwa, że nasza Uczelnia znalazła się w ścisłym finale tegorocznej edycji konkursu, uzyskując nominację do nagrody „Lider Informatyki 2010” w kategorii usługi (edukacyjne) i handel. Fakt znalezienia się w ścisłym finale obok takich instytucji PKN Orlen, PEKAO S.A., czy Citibank traktujemy jako ogromne wyróżnienie i uznanie dla naszej działalności w zakresie zastosowania technologii ICT w dydaktyce, badaniach oraz zarządzaniu uczelnią. Więcej o konkursie na stronie http://www.computerworld.pl/lider/2010/konkurs.html