>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Nasza absolwentka Natalia Zysko rozpoczęła studia w Uniwersytecie Waseda - Japonia

2015-04-09 11:05:16

Jak informowaliśmy Państwa wcześniej (http://wwsi.edu.pl/pg.php/news/polsko-japonska_wspolpraca_war__/681/) Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki prowadzi od 2014 roku współpracę z Japońską firmą IT - Rococo oraz z prestiżowym Uniwersytetem Japońskim Waseda. Z przyjemnością informujemy, że w wyniku współpracy nasza pierwsza absolwentka - Natalia Zysko właśnie rozpoczęła studia magisterskie w Japonii finansowane przez firmę Rococo. W najbliższy czwartek 16 kwietnia ponownie będziemy gościć przedstawicieli firmy Rococo oraz Uniwersytetu Waseda, którzy przeprowadzą interview z kolejnym naszym studentem - kandydatem na studia w Japonii oraz poinformują o możliwościach studiowania i pracy w Japonii. Program jest nadal otwarty i następni absolwenci WWSI mają szansę z niego skorzystać. Wszystkich zainteresowanych studiami i pracą w Japonii studentów zapraszamy serdecznie na spotkanie, które odbędzie się w dniu 16 kwietnia (czwartek) o godz. 10.00 w Sali 116. Spotkanie poprowadzi prof. Yoshie Osamu z Waseda University.

Zdjęcia nadesłane przez panią Natalię:

fot. Widok Chin z samolotu

fot. 5kg ryżu do kupienia w sklepie

fot. Uniwersytet Waseda

fot. Widok kwitnących wiśni

fot. Urządzenia do prania i suszenia butów
(a przynajmniej tak wnioskuję
po obrazkach z instrukcji),
które znajduje się w tutejszej 24h pralni.