Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się
>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Lipcowe wyjazdy Erasmusa - relacje

Lipcowe wyjazdy Erasmusa - relacje

2009-08-11 10:05:54

Zagraniczne praktyki Erasmusa – pierwsze wrażenia studentów:


1. Niemcy – firma Unisolution GmbH

Jak na razie jestem bardzo zadowolony. Co do firmy, mała, spokojna, sympatyczni ludzie (więcej Francuzów niż Niemców). Przez pierwszy tydzień szukałem w internecie możliwości technicznych ulepszenia jednej z aplikacji internetowych firmy. Wstępnie zostały wybrane 3 rozwiązania. Teraz mam ok. 3 tygodni na zbudowanie 3 prototypów i po tym czasie będę kontynuował pracę nad tym które zostanie wybrane jako najlepsze.

Pozdrowienia ze Stuttgartu,

Marcin Gościcki


2. Hiszpania –firma SQS


Hiszpania wspaniała, Bilbao cudowne, staramy się zwiedzać, ale poza weekendami nie mamy na to czasu, bo od 9 do 18 jesteśmy w pracy. Cóż, praca na pełny etat.
Jak na razie Project Manager jest zadowolony z tego co wykonaliśmy, dziś oddajemy finalnie projekt, a następnie jedziemy do firmy klienckiej przetestować owoc naszej pracy. Potem ma nastapić faza testowania oprogramowania na bazie naszego programu; jak stwierdzilł PM będzie to ciekawsze niż samo programowanie.


Z pozdrowieniami,

Andrzej Zamorowski i Kacper Skrzeczyński

Zobacz:
Relacja Pana Dariusza Majki z pobytu w niemieckiej firmie partnerskiej Unisolution


Relacja lektora Michala Sikory, ktory uczestniczyl w Summer School zorganizowanej przez nasza walijska uczelnie partnerska

 

Robocik WWSI