>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Konkurs na ofertę reklamy w Internecie

Konkurs na ofertę reklamy w Internecie

2009-10-22 17:06:37

Szanowni Państwo,

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki ogłasza konkurs polegający na zamieszczeniu banera informacyjnego na portalu internetowym dotyczącego realizacji rekrutacji na studia podyplomowe na potrzeby projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie ofert.

Specyfikacja konkursowa znajduje się poniżej.

Przedmiot zamówienia: zamieszczenie pełnoekranowej reklamy interaktywnej z elementami interaktywnymi na okres miesiąca.

Specyfikacja ogłoszenia:

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki

Studia Podyplomowe

Rekrutacja do 2 listopada 2009 r.

1. baner
    468/60 pikseli. Format oprogramowania – flesz.
  2. Bilboard
    750/100 pikseli. Format oprogramowania – flesz.

Ważne!

W związku z tym, że projekt studiów podyplomowych jest współfinansowany przez Unię Europejską należy zachować odpowiednie oznakowanie (wymagane logotypy)

Szczegóły dotyczące konkursu – pok. 114

Termin przyjmowania ofert upływa w dniu 26 października 2009 r.

Uzupełnienie 22.10.2009 r.

W nawiązaniu do wcześniejszej informacji o konkursie otwartym dotyczącym możliwości zlecenia umieszczenia reklamy na portalu internetowym i jednocześnie pilącym terminie rekrutacji proszę o nadesłanie propozycji w terminie do 26.10.2009 r. (włącznie).

Uzupełnienie 23.10.2009 r.

Zgodnie z zasadą otwartego konkursu przekazuję Państwu odpowiedzi na zapytania zadane przez jednego ze zleceniodawców:

Profil odbiorcy:

Wiek – przedział od 25 do 55 lat

Płeć – kobiety i mężczyźni

Miejsce zamieszkania – województwo mazowieckie

Termin realizacji usługi

• Od 27 października do 2 listopada 2009 lub
  • Od 27 października do 13 listopada 2009 lub
  • Od 27 października do 20 listopada 2009

(okres zamieszczenia ogłoszenia weryfikuje cena)

Termin przesyłania ofert: do 26 października 2009 r.

Uzupełnienie 26.10.2009 r.

W ramach otwartego konkursu prowadzonego przez Warszawską Wyższą Szkołę Informatyki dotyczącego projektu „Nowoczesne kompetencje IT dla rynku pracy – studia podyplomowe dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego nasza uczelnia ma obowiązek zachowania zasady konkurencyjności zgodnie z przepisami Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2009 r, Nr 19, poz. 742 z późn. zm.), oznacza to iż każda odpowiedź na pytanie zadane przez potencjalnego zleceniodawcę musi zostać skierowana do pozostałych osób uczestniczących w otwartym konkursie.

Zapytanie o kwotę przygotowania oferty:

Należy przygotować ofertę do kwoty max. 32.000 zł brutto