>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Konkurs na najem Klubu Studenckiego

Konkurs na najem Klubu Studenckiego

2015-08-28 14:31:32

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki ogłasza konkurs na odpłatny najem części Klubu Studenckiego znajdującego się w budynku przy ul. Lewartowskiego 17 w Warszawie, obejmujący część wystawową oraz część kuchenną z zapleczem.

Przedmiot najmu ma być wykorzystywany przez Najemcę w celu prowadzenia Klubu Studenckiego (bufet/stołówka) we wszystkie dni w których odbywają się zajęcia dydaktyczne na Uczelni (łącznie z weekendami).

Łączna powierzchnia przedmiotu najmu wynosi 48 m2.

Oferty zawierające cenę za najem oraz propozycję menu prosimy kierować na adres: dmajka@wwsi.edu.pl lub złożyć osobiście w p. 201 w siedzibie Uczelni.

Termin składania ofert upływa: 4 września 2015r.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z p. Dariuszem Majka (dmajka@wwsi.edu.pl, 22-489-64-66)