>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Konkurs Imagine Cup – wygraj swoją przyszłość!

Konkurs Imagine Cup – wygraj swoją przyszłość!

2012-12-07 09:08:49

Rejestracja do Imagine Cup - trwa do 7 stycznia. Został już tylko miesiąc na przesłanie opisu swojego projektu.

Możecie zgłaszać się w aż trzech kategoriach głównych: World Citizenship, Games i Innovation. Dodatkowo do Waszej dyspozycji są wyzwania (Challenges) online koncentrujące się na konkretnych technologiach i platformach takich jak Windows 8, Windows Azure oraz Windows Phone. A jeśli nie jesteście zapalonymi programistami czeka na Was Brain Games i 1,000$ co miesiąc do zgarnięcia!

Dajcie się skusić na tablety z systemem Windows 8, telefony NOKIA z systemem Windows Phone oraz hardware Microsoft i pamiętajcie, że światowa pula nagród w tym roku to aż 300,000$!

Wygrajcie swoją przyszłość z konkursem Imagine Cup. Zgłoście się jeszcze dziś! www.imaginecup.pl.

Możecie liczyć również na wsparcie od strony grupy studenckiej programistów .NET na naszej uczelni(WWSI.Net). Im się udało, chcą żebyście i Wy osiągnęli sukces! Kontakt: emil.juchnikowski@studentpartner.com.