Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się
>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Konkurs - Salon Maturzystów 2010

Konkurs - Salon Maturzystów 2010

2010-09-27 13:11:58

Szanowni Państwo,

przedstawiamy listę osób nagrodzonych w konkursie WWSI, które odbyło się w dniu 24.09.2010, o godz. 14:00 podczas Warszawskiego Salonu Maturzystów Perspektywy 2010. Lista zawiera imiona oraz nazwiska osób, które nie odebrały osobiście swoich nagród w dniu głównego losowania.

Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny w sprawie ustalenia odbioru nagród:
(22) 489 64 52, (22) 489 64 52 00

L.p.imię nazwisko nazwa szkoły nagroda
1. Katarzyna Pijanowska I LO w Ostrołęce I nagroda
2. Milena Bachanek Zespół Szkół im.Legionów Polskich w Kozienicach czyścik
3. Joanna Bubrzyl Zespół Szkół Nr 1 Wyszków czyścik
4. Mateusz Bulik Technikum nr 1 w Siedlcach sox
5. Katarzyna Chojecka Lo im. S. Żeromskiego w Żyrardowie gra
6. Małgorzata Chrząszcz LO im. Norwida w Radzyminie czyścik
7. Sylwia Ciołek IV LO w Siedlcach czyścik i sox
8. Kuba Czajkowski II LO w Ostrołęce czyścik i etui
9. Ewa Frącek VII Lo Słowackiego sox
10. Anna Gąska Zespół Szkół nr 1 w Wyszkowie sox
11. Piotr Główka LO w Ostrowcu czyścik
12. Anna Gołębiewska Zespół Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie czyścik
13. Agnieszka Jakubczak Lo im. Stefana Żeromskiego sox
14. Jakub Jałtuszyk Technikum nr 1 w Siedlcach sox
15. Monika Jarosuk VI LO Siedlce czyścik
16. Joanna Kalenda Technikum Architektoniczno-Budowlane sox
17. Iwona Kalota LO w Żyrardowie czyścik
18. Anna Kamińska ZS nr 1 w Wyszkowie czyścik
19. Natalia Kania Zespół Szkół im. Jarosława Jaśkiewicza w Sochaczewie czyścik
20. Magdalena Klepacka Technikum Architektoniczno- Budowlane im. St. Noakowskiego czyścik
21. Ewelina Kołomijska Zespół Szkół nr 2 w Żyrardowie etui
22. Artur Kowalski TAB Warszawa czyścik
23. Marta Król Zespół Szkół w Żyrardowie czyścik i sox
24. Andrzej Kurek Technikum Elektroniczne Nr 1 w Warszawie czyścik
25. Anna Kwasiuk im. Michała Konarskiego czyścik
26. Bartek Laskus ZS w Mińsku Mazowieckim czyścik
27. Magdalena Łączyńska Liceum Ogólnokształcące w Nowym Mieście czyścik
28. Aleksandra Łuniewska Lo im. Małachowskiego w Płocku czyścik
29. Katarzyna Markus Zespół Szkół nr 2 w Żyrardowie sox
30. Paulina Masłowska I Lo im. B. Prusa w Siedlcach sox
31. Milena Miechowiecka LO im. Konopczyński czyścik
32. Michał Mońka Lo im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowie etui
33. Ewelina Ojrzyńska Lo im. Bolesława Prusa w Skierniewicach czyścik
34. Hubert Oręziak V Lo im. J. Poniatowskiego czyścik
35. Magda Pietrzak LO ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie czyścik
36. Konrad Piętosa Zespół Szkół Kozienice sox
37. Ola Pokropek Grodzisk Mazowiecki sox
38. Katarzyna Polesiak Technikum Ekonomiczne nr 2 czyścik
39. Radosław Potęga LO im. Norwida w Radzyminie czyścik
40. Paulina Rączkowska Zespół Szkół nr 1 w Wyszkowie czyścik i sox
41. Michał Regulski Technikum Elektroniczne Nr 1 w Warszawie czyścik
42. Karolina Siekut Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Grójcu czyścik i sox
43. Monika Soból LO Grodzisk Mazowiecki czyścik
44. Anna Szajczyk Zespół Szkół Nr 1 w Wyszkowie etui
45. Karolina Szczepanik Lo im. Prusa w Siedlcach czyścik
46. Marcin Szelest Zespół Szkół w Mińsku Mazowieckim sox
47. Edyta Wieliczko Liceum Ogólnokształcące im. Chałubinskiego czyścik
48. Katarzyna Zagrodzka VII LO Słowackiego sox
49. Anna Zielińska Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Grójcu czyścik
50. Magdalena Zielińska Zespół Szkół im. Jarosława Jaśkiewicza w Sochaczewie czyścik i sox
Robocik WWSI