>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Konferencja inaugurująca projekt Informatyka+

Konferencja inaugurująca projekt Informatyka+

2009-04-21 11:00:00

16 kwietnia 2009 w siedzibie Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki odbyła się konferencja otwierająca projekt Informatyka+ - ponadregionalny program rozwijania kompetencji uczniów szkół ponadgimnazjalnych w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT).

Spotkanie adresowane było do nauczycieli informatyki oraz technologii informacyjnej w szkołach ponadgimnazjalnych z 5 województw objętych wsparciem: mazowieckiego, lubelskiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego i łódzkiego.

Do udziału zostali zaproszeni również przedstawiciele władz oświatowych, przedstawiciele środowiska akademickiego oraz pracodawców.

Na konferencji zostały przedstawienie założeń projektu a w szczególności oferta edukacyjna dla uczniów oraz nauczycieli przewidziana do zrealizowania w ramach projektu.

UWAGA: Już wkrótce na stronie filmowy reportaż z konferencji oraz materiały przygotowane przez prelegentów – zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Patronat honorowy nad konferencją objęły wydawnictwa edukacyjne: