>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Komunikat nr 3 w sprawie rekrutacji

Komunikat nr 3 w sprawie rekrutacji

2013-09-16 08:18:25

2013-09-30 8:20:11 - Aktualizacja

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że na dzień 30 września 2013 stan rekrutacji na I rok studiów inżynierskich stacjonarnych (dziennych), studiów inżynierskich niestacjonarnych (zaocznych) oraz studiów magisterskich niestacjonarnych (zaocznych) przedstawia się następująco:

Studia inżynierskie stacjonarne (dzienne) – zrekrutowano 109 osób, pozostało 6 wolnych miejsc.
Studia inżynierskie niestacjonarne (zaoczne) – zrekrutowano 311 osób, pozostało 19 wolnych miejsc.
Studia magisterskie niestacjonarne (zaoczne) – zrekrutowano 82 osób, pozostało 7 wolnych miejsc.

W związku z tym decyzją Rektora Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki przedłużamy rekrutację na I rok studiów, aż do wyczerpania wolnych miejsc na warunkach jak w ostatnim etapie rekrutacji (studia inżynierskie - wpisowe 200 zł, studia magisterskie – wpisowe 250 zł, studia podyplomowe – wpisowe 300 zł).

Informujemy, że rekrutację na studia podyplomowe będziemy prowadzić do dnia 18 października br.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studiami inżynierskimi, magisterskimi oraz podyplomowymi w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki w roku akademickim 2013/2014 do Biura Rekrutacji.

UWAGA: W środę i czwartek (2-3 października) biuro rekrutacji czynne do 19:00