>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Komunikat nr 2 w sprawie rekrutacji

Komunikat nr 2 w sprawie rekrutacji

2013-08-07 08:51:13

Szanowni Państwo,

W tym roku po raz drugi, jako pierwsza i jedyna niepubliczna Uczelnia w Polsce podajemy do wiadomości wszystkich zainteresowanych, w czasie rzeczywistym, informacje o liczbie zarejestrowanych kandydatów na studia. Rejestracja na studia przez każdego kandydata jest natychmiast odnotowywana w komunikacie w trybie online na stronie głównej Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki. Pozwala to wszystkim kandydatom i innym osobom śledzić na bieżąco jak duże jest zainteresowanie studiami w naszej Uczelni. Uważamy, że tego typu informacja powinna być publicznie udostępniona, bowiem świadczy ona o wiarygodności przejrzystości działań szkoły na rynku edukacyjnym. Trzeba, pamiętać, że główną przyczyną nie uruchamiania kierunków studiów w uczelniach publicznych i niepublicznych jest według informacji prasowych niewystarczająca liczba zgłaszających się kandydatów. Podawana przez nas informacja daje każdemu z Państwa bieżący obraz aktualnego stanu rekrutacji do WWSI.
Jako jedna z nielicznych Uczelni przedstawiamy również do Państwa wiadomości na bieżąco kompletne dane o liczbie studentów i absolwentów Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki - http://www.wwsi.edu.pl/pg.php/news/raport_uczniowie_szkol_ponadgi__/578/ .
W uzupełnieniu powyższych informacji warto dodać, że nasz portal internetowy www.wwsi.edu.pl od 20 maja 2013 roku do dnia 6 sierpnia odwiedziło 20 594 unikalnych użytkowników (w analogicznym okresie 2012 roku - 18 011). Systematycznie rośnie również liczba lajków na naszej stronie facebookowej - https://www.facebook.com/studiujwWWSI aktualnie jest ich 1175.

Uprzejmie informujemy, że do dnia 6 sierpnia br. na studia inżynierskie i magisterskie na kierunku informatyka do Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki zarejestrowało się ogółem 363 kandydatów.
Liczba zarejestrowanych kandydatów jest o 31 osób wyższa w stosunku do analogicznego okresu roku 2012, czyli o 11 %.

Przypominamy, że w ubiegłym roku akademickim (2012/2013) studia w WWSI rozpoczęło:
na studiach inżynierskich dziennych: 71 osób
na studiach inżynierskich zaocznych: 244 osoby
na studiach magisterskich zaocznych: 60 osób
na studiach podyplomowych zaocznych: 247 osób

Wszystkim kandydatom, którzy zarejestrowali się na studia w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki na rok akademicki 2013/2014 dziękujemy i zapraszamy kolejnych.