>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Kompetencje cyfrowe w pracy i w życiu codziennym

Kompetencje cyfrowe w pracy i w życiu codziennym

2015-11-09 14:48:40

Kompetencje cyfrowe to klucz do cyfrowego świata rozrywki (serwisy www, You tube) oraz do ogromnych zasobów dydaktycznych i naukowych, osiągania lepszych wyników w nauce i poszerzania swojej wiedzy. Kompetencje cyfrowe to wreszcie klucz do sukcesu w łatwiejszym uzyskaniu zatrudnienia i zwiększenia swojej atrakcyjności na rynku pracy. Zachęcamy do obejrzenia materiałów wideo, w których o swoich doświadczeniach opowiedzą Ambasadorzy e-Skills for Jobs:

W pierwszym filmie o swoich doświadczeniach opowiadają:
Marta Skassa, Search Analyst Program Manager, Microsoft; Wojciech Krawczyk, Kierownik Zespołu Programistów, Interia.pl; Justyna Łojas, Java Software Engineer: Programista Java, Motorola Solutions Systems Polska.

W kolejnym filmie swoje doświadczenia przybliżą nam: Natalia Czapska, Kancelaria Prawnicza IT Helpdesk, studentka Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki, Łukasz Kurek, Kierownik Rozwoju Usług, Mis24.pl, Łukasz Foks, Menadżer Kategorii Windows i Urządzenia z Windows, Microsoft; Marcin Marczewski, Starszy konsultant d. baz danych i BigData, IBM Polska (IBM POLAND SOFTWARE LAB).

Trzeci film z udziałem: Urszuli Kałuskiej, Software Engineer, IBM POLSKA (IBM POLAND SOFTWARE LAB), Kamila Sienkiewicza, Software Developer, Motorola Solutions Systems Polska i Moniką Nowak-Toporowicz, Dyrektor ds. Technologii, UPC Polska.

W części czwartej: Rafał Nowicki, Menedżer Projektu w Pionie Bankowo-Finansowym, Sygnity, Kamil Nagaj, IT Service Manager, IBM BTO Business Consulting Services i Konrad Skórczyński, Starszy Kierownik Centrum Wsparcia Technicznego, UPC Polska.

Poniższy film E-usługi - administracja przyszłości pokazuje na przykładzie kilku sytuacji, w jaki sposób e-administracja ułatwia obywatelom załatwianie spraw urzędowych: