>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Kolejni absolwenci opuszczają uczelnię z dyplomami inżynierów

Kolejni absolwenci opuszczają uczelnię z dyplomami inżynierów

W dniu 29 czerwca w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki odbyły się kolejne obrony prac dyplomowych. Do egzaminu przystąpiły 62 osoby. Powołano pięć komisji egzaminacyjnych, które pracowały od godz. 9.00 do późnych godzin popołudniowych. Wszystkie egzaminy zakończyły się sukcesem. Tematyka prac dyplomowych obejmowała bardzo szeroki zakres zagadnień z różnych obszarów informatyki: baz danych, sieci teleinformatycznych, technologii internetowych, grafiki komputerowej. Różny był także charakter prac – od użytkowych, zawierających gotowy produkt informatyczny do prac, których przedmiotem była analiza wybranego zagadnienia.

Świeżo upieczeni absolwenci otrzymają dyplomy jeszcze w wakacje a już we wrześniu planowana jest następna sesja egzaminów dyplomowych.