>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Kariera z Pracodawcą 2006

Kariera z Pracodawcą 2006

Sukces zeszłorocznego rankingu "Kariera z Pracodawcą 2005" zachęcił nas do organizacji jego kolejnej edycji. Badanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, zarówno wśród studentów i absolwentów, jak i zaproszonych do współpracy Biur Karier. W badaniu wzięło udział 2100 osób, które studiują lub są absolwentami 130 uczelni oraz 70 Biur Karier z całej Polski. Obie te grupy wybrały liderów na rynku pracy pod względem atrakcyjności oferty skierowanej do młodego pokolenia, a wśród nich "Najlepszego Pracodawcę roku 2005". Wyróżnione firmy zyskały prestiż oraz uznanie w środowiskach akademickich i mogą się pochwalić wizerunkiem organizacji przyjaznej młodemu pokoleniu. Ranking osiągnął dużą popularność, a jego wyniki były obecne w większości mediów ogólnopolskich i lokalnych. Ponadto zyskaliśmy cenną wiedzę merytoryczną na temat oczekiwań studentów i absolwentów w stosunku do rynku pracy oraz preferowanego pracodawcy. W najbliższym roku zamierzamy powtórzyć ten sukces!

Szczegółowe informacje oraz ankieta na stronie: http://najlepszypracodawca.pl/index.php?st=0

Żródło: najlepszypracodawca.pl