>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Józef Wacnik laureatem konkursu Lider Informatyki 2011

Józef Wacnik laureatem konkursu Lider Informatyki 2011

2011-09-29 09:53:47

Szanowni Państwo,

Milo nam poinformować, ze nasz wykładowca - Jozef Wacnik, jednocześnie dyrektor Wydziału Informatyki i Telekomunikacji w Polskim Radio, został laureatem konkursu Lider Informatyki 2011 w kategorii sektor użyteczności publicznej.

Dodatkowo został uhonorowany specjalnym wyróżnieniem za najciekawsze wdrożenie telekomunikacyjne.

Jury konkursu doceniło innowacyjne wdrożenia, którymi kierował J. Wacnik: wdrożenie głównego systemu produkcyjno-emisyjnego Dalet Radio Suite HD oraz wdrożenie Multimedialnej Radiowej Bazy Danych.

Pan Józef Wacnik od  01.10.2002r. prowadzi w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki zajęcia z przedmiotów: zarządzanie systemem bezpieczeństwa informatycznego,  technologie sieciowe oraz inżynieria systemów teleinformatycznych.

Więcej informacji na stronie:

Serdecznie gratulujemy