>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Japończycy w WWSI

Japończycy w WWSI

2014-03-10 14:48:35

W ostatni piątek odbyło się w WWSI spotkanie przedstawicieli Rococo Corporation ze studentami i absolwentami Uczelni. Delegacja Rococo Co. w składzie Michiyo Yoshihara – Senior Vice President, Hiroaki Akahori – Group Manager, IT Planning & Strategy Dep. oraz Mostafa Hamada – Manageent & Controlling Devision, przedstawiła ogólna charakterystykę firmy oraz przykłady realizowanych projektów informatycznych. Dużo miejsca przedstawiciele poświecili na przedstawienie założeń programu stypendialnego oraz na odpowiedzi na szczegółowe pytania ze strony studentów. W drugiej części spotkania ok. 15 uczestników zdecydowało się na wzięcie udziału w testach rekrutacyjnych stanowiących pierwszy etap selekcji do programu stypendialnego Rococo. Najlepsi kandydaci zaproszeni zostaną na rozmowę w cztery oczy z przedstawicielem Waseda University, który odwiedzi WWSI już w najbliższy piątek.

Wszystkich kandydatom życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.

Rococo_Corporation_1.jpg Rococo_Corporation_2.jpg
Rococo_Corporation_3.jpg Rococo_Corporation_4.jpg