>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> IV edycja konkursu Twojej Wizji Rozwoju Przedsiębiorczości w Polsce

IV edycja konkursu Twojej Wizji Rozwoju Przedsiębiorczości w Polsce

Twoja szansa na zmianę Polski!

Wystarczy wziąć udział w IV edycji konkursu Twojej Wizji Rozwoju Przedsiębiorczości w Polsce. Najważniejszy jest dobry pomysł! Napisz pracę na temat, co powinniśmy zmienić, co stworzyć, a co zachować, aby twoje miasto i Polska jeszcze szybciej się rozwijały. Twoja wizja powinna zmieścić się na 4 stronach. Gotową pracę należy przesłać do 21 maja na adres konkurs@sfbcc.org.pl. Analizą i oceną nadesłanych prac zajmą się Kapituły Regionalne, złożone z lokalnych autorytetów, Kapituła Europejska w edycji europejskiej i Kapituła Amerykańska w edycji amerykańskiej. Trzy najlepsze prace z każdej z edycji trafią do Kapituły Krajowej, która wyłoni zwycięzcę i ogólnopolskich laureatów konkursu. Na zakończenie konkursu z najlepszych pomysłów zostaną stworzone młodzieżowe postulaty, które zostaną przekazane na ręce Marszałka Sejmu i Premiera Rządu oraz władz samorządowych.

Organizator:

• Studenckie Forum Business Centre Club
Patroni honorowi:
  • Marszałek Sejmu Marek Jurek
  • Minister Gospodarki Piotr Woźniak
Termina nadsyłania prac:
  • 21 maja 2006 roku
Zasięg:
  • 18 edycji regionalnych Konkursu w Polsce;
  • edycja europejska (między innymi dla stypendystów programu Sokrates - Erasmus)
  • edycja amerykańska

Nagroda główna w edycji ogólnopolskiej:

studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania UW oraz wysokiej klasy laptop ufundowany przez mecenasa Konkursu - firmę WA-PRO Systemy Informatyczne.

Pozostałe nagrody w edycji ogólnopolskiej:

• stypendia pieniężne Rektorów
  • praktyki i staże w renomowanych firmach
  • roczne kursy językowe LCCI ufundowane przez Profi Lingua
  • zestawy książkowe o tematyce ekonomiczno - gospodarczej oraz darmowe dostępy do płatnych serwisów informacyjnych ufundowane przez Wydawnictwo DIFIN.
Dodatkowo do wygrania wiele cennych nagród w edycjach regionalnych Konkursu. Szczegółowe informacje: - www.twrp.pl