>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Infoskop 2008 - podsumowanie

Infoskop 2008 - podsumowanie

2008-04-24 12:00:00

Szanowni Państwo!
Bardzo miło było nam Państwa gościć na konferencji Infoskop w dniu 24 kwietnia. Prosiliśmy o wypełnienie ankiety po konferencji. Stanowiła ona element badań dotyczących oceny jakości konferencji. Państwa opinie będą cenną wskazówką dla nas przy przygotowaniu kolejnych inicjatyw
Otrzymaliśmy 24 ankiet. Oto jej wyniki. Ankietę odesłały 24 osoby, co stanowi blisko 25% wszystkich uczestników konferencji. Poniżej szczegóły.
Najwyższe noty otrzymały wykłady Davida Bentley′a oraz Akademickich Inkubatorów Przedsiebiorczości.
Wysoko zostały ocenione także warsztaty poprowadzone przez specjalistów HR. Najwyższe oceny otrzymały warsztaty Microsoft oraz IBM.
Doceniliście Państwo także wysiłek Studentów włożony w przygotowanie całej konferencji:)
Oto niektóre Państwa uwagi i komentarze:

• Dziękuję za możliwość uczestnictwa w waszej konferencji.
• Gratuluję bardzo sprawnej organizacji konferencji:)
• Powinno być więcej ciekawostek o firmach informatycznych i informacji o zarobkach.
• Bardzo mi się podobało:)Wykłady były interesujące. Szkoda że nie dało się być na wszystkich warsztatach. (…). Poza tym konferencja zorganizowana wzorowo i w sumie mimo długiego czasu jej trwania, nie nudziłem się i warto było przyjść. Ps. Powinna być też rozpiska na których warsztatach jakie gadżety są rozdawane:-P (..)
• Jak by były konferencje poświęcone grafice lub choćby odłam znalazł na Infoskopie to było by super, bo jak wiadomo część studentów tym zajmuje, bo na tych spotkaniach Infoskopu brakło o tej tematyce zagadnień, a na pytania ciężko było usłyszeć coś konkretnego.
• Gratuluję udanej konferencji!
• Pozytywnie odbieram zaproszenie gości zagranicznych, liczę na kolejnych w przyszłym roku.
• Konferencja była świetna. Był to dla mnie cennie spędzony czas.

Ogólnie konferencja została oceniona bardzo wysoko i wysoko, 96% ankietowanych zaznaczyło, iż chce być informowana o kolejnych wydarzeniach otwartych organizowanych przez naszą Uczelnię. Jest to dla nas wyznacznik tego, ze konferencja się podobała i zdobyła uznanie w oczach studentów.

Dziękujemy raz jeszcze za udział i zapraszamy za rok:)

Nagrody (plecaki WWSI) rozlosowane za wypełnienie ankiet otrzymują:
M.Witkowski
M.Klacza