>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Dni Techniki w Piasecznie - relacja

Dni Techniki w Piasecznie - relacja

2013-05-27 11:31:15

W tym roku Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki gościła na Dniach Techniki w Piasecznie, które odbyły się po raz 1-szy w Zespole Szkół nr 1 w dniach 17-18 maja. Nasza uczelnia prezentowała swoją ofertę edukacyjną na rok akademicki 2013/2014 oraz perspektywy rozwoju dla studentów. Kandydaci mieli możliwość porozmawiania z przedstawicielami uczelni. Niezwykle dużym powodzeniem cieszyła się gra „Memory”, zorganizowana przez nasz zespół.

W czasie Dni Techniki nie zabrakło również firm, takich, jak Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A., Intercars S.A., Krajowy Ośrodek Wsparcia Edukacji Zawodowej i Ustawicznej, Piaseczyńska Fundacja Ekologiczna, które były organizatorami ciekawych konkursów.

Ponadto, w ramach promocji, Zespół Szkół nr 1 przygotował wystawę prac swoich uczniów oraz skecze, w których uczniowie odgrywali określone role i rozśmieszali wszystkich uczestników Dni Techniki.

Dni Techniki okazały się być trafionym pomysłem Zespołu Szkół nr 1 na zaprezentowanie się instytucjom publicznym, firmom i uczelniom. Mimo faktu, że były zorganizowane po raz I-szy, kadra naukowo-dydaktyczna Szkoły w bardzo profesjonalny sposób zajęła się gośćmi, udzielając im wszelkiego wsparcia.

Dni_Techniki_1.jpg Dni_Techniki_2.jpg
Dni_Techniki_3.jpg Dni_Techniki_4.jpg