>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> DNI KARIERY

DNI KARIERY

Wykorzystaj szansę, przyjdź!

W dniu 1 kwietnia 2008 r. w Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się kolejna edycja Dni Kariery - największych w Polsce targów pracy, praktyk i staży organizowanych przez międzynarodową organizację studencką AIESEC.
Wydarzenie to już od 16 lat umożliwia studentom i absolwentom wyższych uczelni bezpośredni kontakt z potencjalnymi pracodawcami. Tegoroczna warszawska edycja Dni Kariery tradycyjnie składać się będzie z dwóch części: Targów Pracy oraz Akademii Umiejętności.

Tegoroczne Targi Pracy to niepowtarzalna okazja dla studentów i absolwentów, takich jak Ty, aby w jednym budynku spotkać przedstawicieli ponad 80 największych renomowanych firm działających na polskim rynku oraz reprezentujących różnorodne branże, tj. FMCG, konsulting, doradztwo personalne i pośrednictwo pracy, finanse i bankowość, PR i marketing, logistykę i transport, telekomunikację, technologie informatyczne (IT) czy ubezpieczenia. Targi stwarzają możliwość znalezienia atrakcyjnego miejsca praktyk, stażu lub przyszłej pracy zgodnej z Twoimi zainteresowaniami.
Akademia Umiejętności to merytoryczna część Dni Kariery. Ma ona na celu umożliwienie studentom udziału w prawie 50 bezpłatnych warsztatach, szkoleniach i treningach prowadzonych przez profesjonalne firmy. Cztery dni szkoleń podzielonych na bloki tematyczne (Kompetencje Osobiste, Tajniki Biznesu, Współczesny Rynek Pracy, Warsztaty) pozwolą uczestnikom zdobyć praktyczne umiejętności oraz poszerzyć wiedzę w obrębie wielu dziedzin. Szkolenia odbywać się będą w dniach 1-4 kwietnia 2008 r. w Pałacu Kultury i Nauki oraz w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego. Zapisy oraz harmonogram Akademii Umiejętności na stronie www.dnikariery.pl!
Dzięki wieloletniej tradycji i zdobytemu przez 16 lat doświadczeniu Dni Kariery zyskały zaufanie zarówno firm biorących w nich udział, jak i szerokiego grona studentów. Zapraszamy na Dni Kariery!

Dni Kariery