>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Bezpłatne szkolenie AWS Academy

Bezpłatne szkolenie AWS Academy

2018-07-03 10:08:44

Współpraca WWSI z AWS Academy (patrz: WWSI partnerem Amazon Web Services Academy ) przynosi konkretne efekty. Dajemy Wam więcej niż inni!

WSZYSCY kandydaci, którzy spełnią wymagania rekrutacyjne i decyzją JM Rektora zostaną studentami I roku WWSI do dnia 27 sierpnia 2018, będą mogli skorzystać w roku akademickim 2018/2019 z bezpłatnego szkolenia AWS Academy Cloud Foundations.

Tematyka chmury obliczeniowej jest obecnie jednym z najważniejszych kierunków rozwoju IT. Amazon jest wiodącą firmą jeśli chodzi o stosowanie technologii chmurowych. Możliwość uzyskania dodatkowych kompetencji z zakresu chmury obliczeniowej już na pierwszym roku studiów to dodatkowy ważny atut na rynku pracy.

Bezpłatnym szkoleniem AWS Academy Cloud Foundations będą objęci wszyscy studenci I roku, którzy spełnią formalne wymagania rekrutacyjne do dnia 27 sierpnia 2018. Jeśli chcesz skorzystać z bezpłatnego kursu AWS Academy Cloud Foundations zapisz się na studia do WWSI przed 27 sierpnia 2018.

Zdobądź poszukiwane na rynku pracy kompetencje bezpłatnie w ramach czesnego. Zapraszamy.

• Szkolenie zostanie zrealizowane w II semestrze roku akademickiego 2018/2019