Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się
>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> Angielski z Profesorem

Angielski z Profesorem

Zbliża się lato a z nim zwiększa się liczba wyjazdów w świat. Język angielski to lingua franca współczesnej Europy i nie tylko. Warto odświeżyć sobie jego znajomość. Może w tym dopomóc Profesor Henry w najnowszej wersji 5.5. Rozumienie ze słuchu i konwersacje. Profesor Henry 5.5, to program, który przygotowuje do egzaminów FCE i CAE. Jest też płyta Audio CD, do odtwarzania również bez komputera zawierająca 23 nagrania 15 lektorów. Pozwala to na zapoznanie się z różnymi stylami wymowy. Program posiada graficzny analizator wymowy, pokazujący różnice między wymową wzorcową a wymową użytkownika. Uzupełnieniem kursu są Profesor Henry 5.0 – Gramatyka i Profesor Henry 5.0 – Słownictwo.

Profesor Henry Rozumienie ze słuchu i Konwersacje zostały po raz drugi nagrodzone Asem EMPiK. Program kosztuje 59,90 zł.

Dla osób stosujących język angielski w biznesie może być przydatny program Business English. Jest to zestaw dwóch płyt CD z programem komputerowym i jednej płyty audio z nagraniem. Kurs zawiera komplet materiałów w skład, którego wchodzą dialogi, filmy, scenki, w sumie około 100 nagrań i około 100 ćwiczeń. Uzupełnieniem kursu są wzory listów biznesowych i dokumentów firmowych. Program ten pozwala przygotować się do specjalistycznych egzaminów LCCI lub BEC. Ten program kosztuje 89,90 zł. Informacje o programach znajdują się na stronie http://www.edgard.pl

Na podstawie PC World Komputer - maj 2007 opracowała Magdalena Hornowska. Artykuł zamieszczony 12.05.2007

Robocik WWSI