>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> 99 dyplomów magisterskich WWSI

99 dyplomów magisterskich WWSI

2012-02-20 13:13:42

W dniu 9 lutego 2012 kolejna 21 osobowa grupa absolwentów studiów II stopnia odebrała z rąk JM Rektora dyplomy magistra informatyki. W chwili obecnej dyplomami magisterskimi naszej Uczelni legitymuje się 99 absolwentów. Łącznie z dyplomami inżynierskim studia w WWSI ukończyło już blisko 2000 absolwentów. Kariery zawodowe wielu z nich to powód do satysfakcji dla całej społeczności akademickiej naszej Alma Mater. Zachęcamy do obejrzenia znalezionego ostatnio w sieci wywiadu z Jakubem Dębskim, absolwentem studiów inżynierskich z 2004 roku, legitymującego się dyplomem ukończenia naszej Uczelni o numerze 1 ! Tytuł pracy dyplomowej - System monitorowania i nadzoru aplikacji w Windows, promotor - mgr inż. Grzegorz Michałek.

Przy okazji uroczystości wręczenia dyplomów magisterskich, warto zwrócić uwagę na fakt, że coraz częściej studia II stopnia w WWSI podejmują i kończą absolwenci studiów I stopnia innych Uczelni warszawskich oraz uczelni spoza Warszawy. Wśród nich znajdują się między innymi absolwenci największych polskich szkół wyższych - Politechniki Warszawskiej i Uniwersytetu Warszawskiego. Nasza Uczelnia jest również dostrzegana jako miejsce uzupełnienia edukacji informatycznej na poziomie magisterskim w tak odległych od Warszawy miastach jak Koszalin, Kielce, Łódź,  Płock czy Łomża.

Uczelnie, w których ukończyli studia I stopnia absolwenci studiów magisterskich Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki

• Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki
  • Politechnika Warszawska
  • Uniwersytet Warszawski