>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> 50 idealnych pracodawców świata

50 idealnych pracodawców świata

2009-11-16 11:40:39

Microsoft depcze Google po piętach
Universum prezentuje ranking 50 Top Pracodawców na świecie.
Firma Google tym razem zmierzyła się ze swoim odwiecznym rywalem, firmą Microsoft, w globalnym rankingu 50 Top Pracodawców na świecie, który po raz pierwszy prezentuje Universum. Prawie 120 tys. studentów najlepszych uczelni na świecie wybrało Idealnych Pracodawców, dla których chcieliby pracować. Firma Google została wybrana najatrakcyjniejszym pracodawcą. Ranking odzwierciedla siłę marki tych pracodawców, których organizacje przyciągają talenty. Jeszcze dzisiaj pracodawcy muszą się zmierzyć ze zmianami na rynku pracy, brakiem wysoko wykwalifikowanej kadry oraz napływem nowych generacji młodych pracowników. Aby zadbać o talenty, których znaczenie na rynku rośnie, pracodawcy powinni konsekwentnie inwestować w swój wizerunek.