>>> Strona główna >>> Archiwum wiadomości >>> 2 lipca będzie gorąąąco!

2 lipca będzie gorąąąco!

2013-06-26 13:58:50

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych podjęciem studiów informatycznych na Dzień Otwarty, który odbędzie się 2 lipca 2013 w siedzibie uczelni, przy ul. Lewartowskiego 17 w Warszawie.

Przyjdź w godzinach 9:30 – 15:00, bo…
…po pierwsze, weźmiesz udział w przykładowych zajęciach
…po drugie, porozmawiasz z Rektorem Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki
…po trzecie, w wybranych salach zaprezentujemy Wam specjalizacje naszej Uczelni
…po piąte, będziesz mógł zobaczyć nasze sale komputerowe, w których odbywają się zajęcia oraz  bibliotekę
…po szóste, dowiesz się jakie warunki trzeba spełniać, aby studiować w Warszawskiej Wyższej Szkole informatyki
…po siódme, pracownicy biura rekrutacji, biura spraw studenckich, biura karier i staży zawodowych, biura rozliczeń (stypendia) będą do Twojej dyspozycji i chętnie udzielą Ci przydatnych wskazówek
…po ósme, weźmiesz udział w wielu ciekawych konkursach

Najgorętsze godziny to:

O 11:00 - 11:30 porozmawiasz z Rektorem Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki (sala 209)

12:00 – 13:00 w tym czasie dowiesz się „jak nie dać się zaplątać w pajęczynę” dzięki dr inż. Dariuszowi Chaładyniakowi, wykładowcy z zakresu sieci telefinformatycznych (sala 209)

między 14:00 – 15:00 wygrasz fajne nagrody w konkursie „Memory” (sala 209)

…a poza tym:
W sali 111 (pracownia CISCO) Absolwent WWSI inż. Rafał Ogrodnik przybliży Wam specjalizację: Inżynieria Sieci Teleinformatycznych. Zaprezentowane zostaną przykłady:
adresacji, rodzajów przewodów (Ethernet, serial), symulacji sieci (Packet Tracer, GNS), protokołów routingu, tras statystycznych i dynamicznych, NAT, acces-listy i firewalle.

W sali 109 absolwent/student WWSI inż. Andrzej Kuska zaprezentuje specjalizację: Inżynieria baz danych. Będzie to garść przykładów związanych z językiem SQL, wyzwalacze, procedury składowane, proste zapytania SQL.

W sali 108 Emil Juchnikowski, student WWSI oraz Microsoft Student Partner przybliży Inżynierie oprogramowania, czyli omówi kilka przykładów programowania C# oraz zaprezentuje działania koła naukowego .NET

A ponadto będziesz miał możliwość potrenowania swoich IT umiejętności dzięki grze XBox Kinect :)

ZAPRASZAMY!