Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się
>>> Strona główna >>> Oferta partnerstwa

Oferta partnerstwa

Oferta partnerstwa w realizacji inwestycji pn.
„Rozbudowa siedziby Instytutu Kształcenia Zawodowego sp. z o.o. oraz Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki w Warszawie”

Instytut Kształcenia Zawodowego sp. z o.o. zaprasza zainteresowane instytucje do zgłaszania ofert współudziału w realizacji inwestycji polegającej na rozbudowie obiektu, użytkowanego przez IKZ sp. z o.o. oraz Warszawską Wyższą Szkołę Informatyki, w modelu koncesji.

Zadaniem partnera będzie sfinansowanie rozbudowy obiektu z prawem nieodpłatnego użytkowania dwóch z trzech nadbudowanych kondygnacji o powierzchni 2083,43 m2, przez okres nie dłuższy niż 20 lat. Obiekt jest zlokalizowany w centrum Warszawy.

Zgodnie z uzyskanym pozwoleniem na rozbudowę obiekt może być użytkowany do celów usługowo-biurowych.

Pobierz ofertę

W sprawie złożenia oferty oraz udostępnienia dokumentacji dotyczącej rozbudowy prosimy o kontakt z Dyrektorem ds. administracyjno-technicznych, Panem Dariuszem Majka (dmajka[(at)]wwsi.edu.pl), tel. 224896466

Projekt rozbudowy obiektu

Infrastruktura będąca przedmiotem rozbudowy obiektu, przy aplikowaniu o środki z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego w 2009 roku, uzyskała Rekomendację Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, która zapoznała się z założeniami projektu infrastrukturalnego dot. rozbudowy obiektu.

Pobierz skan rekomendacji

Robocik WWSI